ZLOT TATRY

zlot_tatry_www

Classicauto Market i Zlot Tatr już 3 września!
W pierwszą niedzielę września zagościmy w industrialnym, kultowym punkcie na mapie Warszawy. Zakłady Dawnej Fabryki Norblina mają bogatą historię nie tylko ze względu na produkcję m.in. zastawy stołowej. W latach dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych były mekką dla miłośników klasyków. Dziś, po raz ostatni przed rewitalizacją, zamierzamy wskrzesić to legendarne miejsce.
3 września, na terenie Dawnej Fabryki Norblina odbędzie się Classicauto Market. Projekt, który mamy nadzieję stanie się cykliczną giełdą zabytkowej motoryzacji w starym, dobrym stylu, jest dedykowany dla wszystkich pragnących kupić bądź sprzedać klasyka, „vintydżowe” dodatki lub po prostu chcących się spotkać z innym miłośnikami. Dodatkową atrakcją będzie pierwszy w Polsce zlot naszej ulubionej marki – Tatry oraz zlot zabytkowych foodtrucków.
• Podczas naszego marketu pojawią się nie tylko sprzedawcy indywidualni, ale także firmy zajmujące się profesjonalnym handlem pojazdami klasycznymi. Nie zabraknie także prawdziwych motocykli, oldschoolowych skuterów i rowerów na sprzedaż. Na stoiskach zobaczymy sprzedawców prospektów, gadżetów, części oraz firmy świadczące usługi dla właścicieli klasyków.
• W trakcie giełdy wybierzemy właściciela najciekawszego klasyka, który otrzyma od firmy detailingshop.pl voucher na usługi o wartości 2000 zł obejmujący detailingowe mycie oraz dekontaminację nadwozia, jednoetapową maszynową korektę lakieru oraz zabezpieczenia nadwozia powłoką kwarcową. Z kolei dla najbardziej czarującej Tatry firma detailingshop.pl przygotowała nagrodę w postaci pakietu kosmetyków samochodowych z najwyższej półki o wartości 600 zł. Tym bardziej warto się pojawić!
• W ramach dodatkowych atrakcji o godzinie 13:30 i 15:00 zapraszamy na zwiedzanie fabryki z przewodnikiem. Będzie można zobaczyć nieznane dotychczas zakątki Norblina i posłuchać o ciekawej historii obiektu. Podkreślamy, że będzie to ostatnia taka możliwość przed ruszającą niebawem rewitalizacją. Z uwagi na to, że ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na market@classicauto.pl. Zgłoszeni będą mieć pierwszeństwo przed osobami, które się nie zgłosiły.
• Z uwagi na to, że teren Dawnej Fabryki Norblina znajduje się w centrum Warszawy i ma ograniczoną „pojemność”, uprzejmie prosimy, aby wszyscy odwiedzający market, którzy nic nie sprzedają (lub nie posiadają Tatry, przyp.red.) parkowali swoje pojazdy na zewnątrz. Wejście jest bezpłatne, wjazd dla Tatr jest również bezpłatny, natomiast bilety uprawniające do wjazdu dla sprzedających są dostępne do końca sierpnia w naszym sklepie internetowym na stronie www.classicauto.pl. Po tym terminie zakup biletu będzie możliwy  wyłącznie na miejscu, podczas wjazdu na teren imprezy – radzimy jednak skorzystać z promocyjnej oferty cenowej i zaopatrzyć się w bilety wcześniej. Liczba miejsc jest ograniczona.
• Wjazd dla sprzedawców i właścicieli Tatr będzie możliwy wyłącznie w godzinach pomiędzy 11:00 a 12:00 poprzez bramę główną od ul. Żelaznej 51/53. Wyjazd rozpocznie się o godzinie 16:00 bramą od ul. Łuckiej. Giełda będzie trwać od 12:00 do 16:00 w niedzielę 3 września.
Wszystkie bieżące informacje są publikowane na naszym facebooku! Zapraszamy!